Archiwum artykułów

III miejsce siatkarzy

06 marca 2015 r. odbył się rejonowy turniej mini siatkówki chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Organizatorem turnieju była nasza szkoła, a wzięły w nim udział: SP 13 Koszalin, SP 7 Szczecinek, SP Bobolice, SP Tychowo oraz SP3 Darłowo. Zwyciężyła SP 13 Koszalin, która w finale pokonała SP7 Szczecinek 2:1. III miejsce zdobyła SP3 Darłowo, która pokonała SP Bobolice 2:1.

Skład drużyny naszej szkoły: Wiktor Żmuda, Wojciech Sobieraj, Michał Widawski, Aleksander Bednarczyk, Adrian Brzeziński, Oskar Kociński, Stanisław Rynkowski, Dominik Janowiak, Adrian Tyfel, Jakub Chojniak, Piotr Głowacki, Aleksander Podwałka. Opiekunem zespołu jest Jerzy Roszak.

Organizator dziękuje za pomoc w organizacji turnieju Zespołowi Szkół im. Stefana Żeromskiego w Darłowie, Radzie Rodziców SP3 Darłowo oraz panu Tomaszowi Koczanowi.