Archiwum artykułów

Turniej piłki siatkowej KINDER + SPORT

Dnia 27 kwietnia 2015r. w Szkole Podstawowej nr 13 w Koszalinie odbyły się eliminacje do finału wojewódzkiego w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej KINDER+SPORT.

Chłopcy w kategorii czwórek, w składzie: Adrian Brzezina, Mateusz Fiedziuszko, Piotr Głowacki, Krystian Kantorski, Gabriel Podlasiewski i Wojciech Sobieraj (kapitan zespołu) pod opieką p. B. Żmudy zajęli II miejsce.

Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności, konfrontując je z umiejętnościami innych uczniów. Doświadczyli atmosfery zawodów, którym towarzyszył ceremoniał sportowy, walka sportowa i wielkie emocje. Radość na ich twarzach na widok medalu zrekompensowała w pełni włożony wysiłek. Osiągnięcie drugiego miejsca motywuje do jeszcze większego wysiłku i udziału już niedługo w finale w Świnoujściu. Życzymy udanych dalszych występów i trzymamy kciuki.

B. Ż.