Archiwum artykułów

Bezpieczne ferie

Ferie zimowe, to dla uczniów wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania czasu w miejscu zamieszkania.

Podczas dzisiejszego apelu dla klas młodszych, uczniowie z klasy 2c, 3b i 3c opowiedzieli swoim kolegom jak zabawa na śniegu, zjazdy z górki, jazda na nartach czy łyżwach oraz inne szaleństwa na śniegu mogą sprawić wiele radości i wzmocnić kondycję fizyczną. Podstawą jednak jest zdrowy rozsądek i ostrożność!

Uczniowie klas 4-6 spotkali się w tym czasie z funkcjonariuszem policji.

Zapamiętajmy jednak: największym zagrożeniem jest NUDA. Dlatego zapraszamy podczas ferii do szkoły: FERIE w Trójce świetna sprawa. Są zajęcia jest zabawa !!!