Archiwum artykułów

Konkurs plastyczny na „Anioła Bożego Narodzenia”

4 grudnia w naszej szkole rozstrzygnięto konkurs plastyczny na „Anioła Bożego Narodzenia”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 3 i Darłowskie Centrum Wolontariatu, a patronat nad konkursem objął Starosta Powiatu Sławieńskiego Pan Wojciech Wiśniowski. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczniów. W konkursie najliczniej wzięli udział uczniowie klas I-III.

I miejsce zajęła Martyna Natkańska z kl. 3a,

II miejscem uhonorowano Julię Greczuk z kl. 3b oraz Natalię Hara z kl. 2a,

III miejsce zajęła Zuzanna Jankowska z kl. 1d.

Wyróżnienia otrzymali: Julia Hubner 3a, Przemysław Brzozowski 1c, Aleksander Urbanowicz 3a, Remigiusz Makuch 2a, Damir Stolarczyk 1e, Natalia Witkowska 2g, Weronika Maciejewska 2a, Julia Kaganiuk 1e, Kamil Łukaszewski 3a, Kosma Michalczyk 1e, Paulina Skotarczyk 1d, Marek Kosowski 5e, Gracjan Lis 3c, Aleksander Hałat 1e, Antonina Chmielnica 1d, Karolina Jacewicz 1e, Agata Sopel 2a, Jakub Karski 1e, Urszula Głażewska 3c, Patryk Gondek 1e, Maciej Grabowski 1d, Michalina Gryniuk 1e, Natalia Pieczara 3a, Hubert Podsiedlik 1e, Paweł Czajkowski 1c.

Wyróżnione prace zostały wystawione na stoisku Szkoły Podstawowej nr 3 podczas 7. Darłowskiej Laponii Świętego Mikołaja. Nagrodzone prace zostały sprzedane na aukcji prowadzonej na scenie podczas imprezy. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na wsparcie funduszu wolontaryjnego Darłowskiego Centrum Wolontariatu.

Uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy stworzenia oryginalnych i pomysłowych prac. Wszystkie zostały sprzedane, co najlepiej świadczy o ich atrakcyjności i powodzeniu.

E. Filipek

M. Marek