Archiwum artykułów

Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Dnia 21 października 2015 roku w Zespole Szkół Specjalnych przy Szpitalu Uzdrowiskowym „Słoneczko” w Kołobrzegu odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów Szkoły Promującej Zdrowie. Obecni byli: członkowie Wojewódzkiego Zespołu ds. Szkół Promujących Zdrowie, Naczelny Lekarz Uzdrowisk, przedstawiciele Uzdrowiska Kołobrzeg S.A., dyrektorzy i szkolni koordynatorzy SzPZ, dyrektorzy szkół miasta Kołobrzegu oraz rodzice i opiekunowie kuracjuszy Dziecięcego Szpitala Uzdrowiskowego.

Nasza szkoła znalazła się w gronie dziewięciu szkół i przedszkoli województwa zachodniopomorskiego, które w bieżącym roku otrzymały ten zaszczytny tytuł, a reprezentowali ją dyrektor szkoły Andrzej Protasewicz i szkolny koordynator Barbara Kalinowska. Uroczystość uświetniły występy wokalne, taneczne i recytatorskie dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych przy Szpitalu Uzdrowiskowym „Słoneczko” w Kołobrzegu. Wszystkie szkoły i placówki zaprezentowały swój dorobek pracy w ramach realizowanego programu Szkoła Promująca Zdrowie.