Archiwum artykułów

HAPPY TRÓJKA

W poniedziałek, 14 marca,  odbyła się premiera teledysku „Happy”, z udziałem uczniów i nauczycieli darłowskiej „Trójki”. Koordynatorem projektu była Pani Anna Rudzka, wychowawczyni klasy VC, a zarazem opiekun koła artystycznego. Realizacji i montażu podjęli się uczniowie tejże klasy: Aleksander Klimowicz, Angelika Szypulska oraz Matylda Bukowska. W teledysku wzięła udział spora część uczniów naszej placówki, czyli Szkoły Podstawowej nr 3 im. Żołnierza Wojsk Ochrony Pogranicza w Darłowie.

Widzimy tu roztańczonych i szczęśliwych nauczycieli na czele z dyrektorem szkoły Panem Andrzejem Protasewiczem. Film pokazuje, że nasza szkoła kojarzona jest nie tylko z nauką ale również z zabawą. Ukazujemy sukcesy uczniów, osiągnięcia sportowe oraz szeroki wachlarz różnego rodzaju imprez i uroczystości szkolnych. Zamieściliśmy także fotki z urodzin szkoły - która świętuje swoje 50-lecie. Znajdziecie tu mnóstwo atrakcji, jakie szkoła oferuje swoim wychowankom. Dzieci w teledysku tańczą, cieszą się i radują, zgodnie ze słowami piosenki i jej przesłaniem. Bo Nasza Szkoła pełna jest radosnych ludzi. Zachęcamy do obejrzenia. TRÓJKA – TAK 3-MAĆ!

Uczniowie klasy VC i przedstawiciele koła artystycznego

TELEDYSK