Archiwum artykułów

Mikołajki na sportowo

Tradycyjnie jak co roku uczniowie klas IV- tych spotkali się na imprezie szkolnej „Mikołajki na sportowo”. Uczniowie poprzez udział w zabawach i konkursach tematycznie związanych z Mikołajkami propagowali sport na wesoło. Zawody były niezwykle emocjonujące, a uczniowie spisali się wzorowo. Pokazali jak wspaniale rywalizują i jednocześnie bawią się podczas sportowych konkurencji. Nie zabrakło również bardzo żywego dopingu ze strony kolegów i koleżanek.

Równolegle z zawodami sportowymi odbywały sie konkursy plastyczne. W pierwszym z nich uczniowie malowali portrety Mikołaja. W drugim, tworzyli z kolorowych papierów świątecznych bombki bożonarodzeniowe. Miłym akcentem był pokaz tańca w wykonaniu uczennic klasy 5c - Andżeliki Szypulskiej, Mai Siemiątkowskiej i Dominiki Byrwy oraz zaśpiewanie piosenki przez Jagodę Kostrzewę i Aleksandra Klimowicza (5c). Radosnym i oczekiwanym momentem było przybycie Świętego Mikołaja.

Po zawodach i konkurencjach plastycznych jury ogłosiło, że wszyscy są zwycięzcami i zasługują na wspaniałe prezenty.

Imprezę mikołajkową przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Beata Żmuda i Radosław Kosacki z pomocą śnieżynek z klasy Vc przy wsparciu finansowym Rady Rodziców.

B. Żmuda