Archiwum artykułów

,,Nurkowanie to moja pasja…”

25 kwietnia 2016r. w naszej szkole odbyło się niecodzienne spotkanie z inicjatywy pana Grzegorza Pietrzykowskiego na temat nurkowania. Uczniowie klas VI mieli okazję dowiedzieć się wielu interesujących wiadomości i ciekawostek dotyczących nurkowania, szkolenia płetwonurków, bezpieczeństwa nad i pod wodą. Pan Grzegorz przedstawił nagrane przez siebie filmiki z wypraw ukazujących barwny, podwodny świat flory i fauny egzotycznych mórz. Zaprezentował również ubiór i wyposażenie płetwonurka, a uczniowie mieli możliwość przymierzenia stroju. Na koniec spotkania młodzież zadawała pytania panu Grzegorzowi a on z wielką przyjemnością na nie odpowiadał. Mamy nadzieję, że tak profesjonalnie poprowadzone spotkanie stanie się inspiracją dla niejednego z naszych uczniów.

Dorota Adryańczyk

Joanna Gawrońska