Archiwum artykułów

Podwójne zwycięstwo naszych uczniów w siatkówce!!!

12.01.2016 w Sławnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Sławieńskiego w mini piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju brało udział 5 drużyn. Turniej odbywał sie systemem każdy z każdym. Drużyna naszej szkoły w składzie: Zuzanna Kulkowska Zuzanna Kamińska, Zuzanna Zięba, Michelle Kupracz, Anna Grodzka, Agata Furmańska, Angelika Szypulska, Katarzyna Marek, Kinga Sierżant i Dominika Fiedorowicz rozegrała 4 mecze i wszystkie wygrała, zajmując zaszczytne I miejsce!!! Nasze mistrzynie będą reprezentować powiat w zawodach regionalnych w Koszalinie. Opiekunem zespołu jest Monika Meresińska.

13.01.2016 w Mistrzostwach Powiatu Sławieńskiego w mini piłce siatkowej chłopców w Sławnie wspaniale spisali się siatkarze naszej szkoły w składzie: Wiktor Żmuda, Krystian Włodarczyk, Adrian Tyfel, Stanisław Rynkowski, Michał Widawski, Oskar Kociński, Jakub Chojniak, Patryk Krzemiński, Aleksander Bednarczyk i Aleksander Podwałka. Chłopcy zdobyli I miejsce i będą reprezentować powiat na zawodach regionalnych w Koszalinie. W poszczególnych meczach pokonali SP Lejkowo 2:0, SP1 Sławno 2:1, SP Staniewice 2:0. Opiekunem zespołu jest Jerzy Roszak.