Archiwum artykułów

Stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w I półroczu

Nauka umacnia wrodzoną siłę

18 lutego 2016 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, w trakcie której Burmistrz Miasta Darłowo Arkadiusz Klimowicz i Dyrektor Andrzej Protasewicz wręczyli uczniom wyróżniającym się w nauce i sporcie stypendia.

Stypendium za wyniki w nauce otrzymali: Mateusz Król, Aleksander Klimowicz, Michalina Jóźwiak, Anna Grodzka, Marek Kosowski, Hanna Suszek, Maciej Mieczkowski, Patryk Krzemiński, Zuzanna Kuriata, Bartosz Kołaczkowski, Angelika Szypulska, Dominika Byrwa, Piotr Szymczak.

Stypendium za osiągnięcia sportowe wręczono: Wiktorowi Żmudzie, Krystianowi Włodarczykowi, Oskarowi Kocińskiemu, Jakubowi Chojniakowi, Aleksandrowi Podwałce, Adrianowi Tyfel, Stanisławowi Rynkowskiemu.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce i sporcie. Rodzicom dzieci dziękujemy za trud włożony w proces wychowawczy.