Archiwum artykułów

Półfinał Mistrzostw województwa w ramach IMS w minisiatkówce chłopców

Nasza szkoła była organizatorem półfinału Mistrzostw województwa w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minisiatkówce chłopców.

W turnieju startowały drużyny z SP1 Koszalin, SP6 Kołobrzeg, SP18 Szczecin oraz SP3 Darłowo

W poszczególnych meczach SP3 Darłowo pokonało SP6 Kołobrzeg 2:0, SP1 Koszalin pokonał SP6 Kołobrzeg 2:1, w meczu finałowym SP1 Koszalin pokonał SP3 Darłowo 2:1 po bardzo zaciętym meczu. Dzięki świetnej grze nasze dwa zespoły awansowały do finału wojewódzkiego. Skład zespołu SP3 Darłowo: Wiktor Żmuda, Adrian Tyfel, Stanisław Rynkowski, Krystian Włodarczyk, Patryk Krzeminski, Aleksander Bednarczyk, Jakub Chojniak, Oskar Kociński, Michał Widawski, Aleksander Podwałka, Oliwier Soroko. Opiekun Jerzy Roszak.

Dziękujemy Zespołowi Szkół im. Stefana Żeromskiego w Darłowie za użyczenie sali gimnastycznej.