Archiwum artykułów

Mistrzostwa Powiatu Sławieńskiego w sztafetowych biegach przełajowych

30 września 2016r. uczniowie z naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Powiatu Sławieńskiego w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sławnie. Sztafety składały się z 10 dziewcząt oraz 10 chłopców. W gronie 8 startujących szkół, chłopcy zajęli IV miejsce, a dziewczęta VI. Należy zaznaczyć dużą ambicję oraz waleczność na trasie biegu jaką wykazali się uczniowie naszej szkoły.

Składy zespołów:

chłopcy: Przybylski Rafał, Eryk Kozak, Binkowski Jakub, Kaziszyn Igor, Rudnikowski Mateusz, Gręda Kacper, Jałoszyński Kacper, Adamczak Jakub, Kołaczkowski Bartosz, opiekun Jerzy Roszak;

dziewczęta: Marek Katarzyna, Major Daria, Ilczuk Wiktoria, Witkowska Kinga, Wojtyczka Karolina, Boguszewska Wiktoria, Kaczor Kinga, Zgoła Oliwia, Sujecka Nikola, Pasterczyk Maja, Radziszewicz Małgorzata, opiekun Monika Meresińska.