Archiwum artykułów

Dzień Otwarty Szkoły

04 lutego 2017r. w naszej szkole odbył się po raz piąty Dzień Otwarty.

Dla naszych gości przygotowano wiele atrakcji, między innymi: warsztaty plastyczne i muzyczne, zabawy logiczne i matematyczne, podstawy udzielania pierwszej pomocy, wspólne poznawanie historii, ćwiczenia sprawnościowe, eksperymenty i doświadczenia przyrodnicze, zabawy w miasteczku rowerowym, słodki poczęstunek w kawiarence,  językowe potyczki oraz zabawy z balonami i malowanie twarzy. Zainteresowani mieli okazję odwiedzić gabinet logopedyczny, świetlicę oraz szereg sal lekcyjnych.

Najmłodsi uczestnicy mogli wziąć udział w konkursie plastycznym „Szkoła Trójka w moich oczach”.

Dzień Otwarty był doskonałą okazją do zapoznania się z bazą szkoły i spotkań z nauczycielami. Dyrekcja szkoły chętnie odpowiadała na liczne pytania rodziców, którzy w najbliższym roku szkolnym wysyłają swoje dzieci do klasy pierwszej.

Mamy nadzieję , że pobyt w naszej szkole dostarczył  odwiedzającym wielu miłych wrażeń.

PS. Wszystkim gościom, zaangażowanym uczniom oraz nauczycielom serdecznie dziękujemy.

Obejrzyj