Archiwum artykułów

Eliminacje siatkarskie KINDER + SPORT

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie była organizatorem turnieju eliminacyjnego minisiatkówki chłopców ogólnopolskiego turnieju Kinder + sport w kategorii czwórek chłopców. W turnieju startowało 15 zespołów - 70 zawodników z Koszalina, Drawska Pomorskiego, Wałcza, Kołobrzegu oraz Darłowa.

Zwyciężył zespół Volley Wałcz , przed Gryfem Szczecinek i Orłem Koszalin. Chłopcy z SP3 Darłowo zajęli dobre szóste miejsce dające im awans do finału wojewódzkiego. Skład zespołu SP3 Darłowo: Patryk Krzemiński, Bruno Bukowski, Oliwier Soroko, Jakub Bińkowski, opiekun Jerzy Roszak.

Turniej sędziowali młodzicy Delfina : Krystian Włodarczyk, Stanisław Rynkowski, Adrian Tyfel, Igor Kaziszyn, Oliwier Ignaczak.

Dziękujemy za udostępnienie sali Zespołowi Szkół im. Stefana Żeromskiego w Darłowie , za ufundowanie napojów sklepowi ABC oraz  panu Markowi Krzemińskiemu. Nad całością czuwali nauczyciele w-f: Monika Meresińska i Jerzy Roszak.