Archiwum artykułów

Konkurs „Głośnego Czytania” klas I

... jak dziecko pokocha czytanie

na całe życie mu to zostanie!

Elżbieta Gagjew

14 czerwca w naszej szkole odbył się konkurs „Głośnego Czytania” skierowanych do najmłodszych dzieci - uczniów klas pierwszych. Celem konkursu było kształcenie wśród uczniów umiejętności pięknego czytania oraz rozbudzanie pasji czytania. W zmaganiach konkursowych uczestniczyło 8 uczniów, wyłonionych w klasowych eliminacjach. Dzieci wykazały się wysokim poziomem w zakresie umiejętności czytania. Zwyciężczynią konkursu została Maria Kowalska z klasy 1A. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Czapnik również z klasy 1A. Trzecie miejsce należało do Kacpra Biernata także z klasy 1A. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Zwycięzcom, uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy „… tysiąca przygód przeżytych z książką – magią codzienną”.

Dziękujemy Radzie Rodziców przy SP 3 i Miejskiemu Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej w Darłowie za ufundowanie atrakcyjnych nagród.

Magdalena Podlasiewska

Małgorzata Marek