Archiwum artykułów

Odkrywamy piękno Europy

15 marca 2017 roku uczniowie klas czwartych uczestniczyli w Konkursie o Krajach Europejskich. Każda z klas wylosowała dużo wcześniej państwo, które stanowiło temat do poznania i zaprezentowania pozostałym uczestnikom konkursu. W prezentacji brali udział wszyscy uczniowie. Mogli przygotować prezentację multimedialną lub występ artystyczny o wybranym kraju, wykonać album, plakat, piosenkę, wiersz. Każda klasa w bardzo interesujący i pomysłowy sposób podeszła do tematu konkursu. Czwartoklasiści częstowali dodatkowo charakterystycznymi, oryginalnymi przysmakami. Do Hiszpanii przenieśli nas uczniowie klasy IV b i to oni zajęli I miejsce w rywalizacji. II miejsce przypadło IV c, z którą wybraliśmy się w podróż do Francji. W klimat Wielkiej Brytanii wprowadziła klasa IV a, zajmując III miejsce. W Niemczech byliśmy dzięki IV d, która zajęła IV miejsce, ale równie ciekawie, jak pozostałe klasy była przewodnikiem po sąsiadującym z Polską kraju. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody za zaangażowanie i pomysłowość. Radzie Rodziców dziękujemy za sfinansowanie tych nagród.