Archiwum artykułów

Konkurs plastyczny na „Anioła Bożego Narodzenia”

2 grudnia 2016r. w naszej szkole rozstrzygnięto konkurs plastyczny na „Anioła Bożego Narodzenia”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 3 i Darłowskie Centrum Wolontariatu. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczniów i ich rodzin. Nagrodzono 4 prace i wyróżniono 6 prac.

A oto wyniki:

I miejsce - Mateusz Andrys z kl. I b,

II miejsce - Felińska Nikola z kl. III a,

III miejsce - Kosma Michalczyk z kl. II e i Jakub Milczarek z kl. II f.

Wyróżnienia otrzymali: Mikołaj Szwałek z kl. III a, Julia Greczuk z kl. IV b, Zuzanna Bednarczyk z kl. IV b, Natalia Hara z kl. III a, Wiktor Wychowałek z kl. I b, Nina Guzowicz z kl. III a.

Wyróżnione prace zostały wystawione na stoisku Darłowskiego Centrum Wolontariatu podczas Darłowskiej Laponii Świętego Mikołaja 4 grudnia. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na wsparcie funduszu wolontaryjnego Darłowskiego Centrum Wolontariatu.

Koordynatorzy konkursu:

Ewa Filipek i Małgorzata Marek