Archiwum artykułów

Szkolne talenty 2017

1 czerwca – Dzień Dziecka był dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Nie brakowało jednak atrakcji zorganizowanych specjalnie dla naszych milusińskich. Tego dnia od rana na obu salach gimnastycznych odbywały się pokazy talentów. Wytypowani z każdej klasy przedstawiciele prezentowali swoje umiejętności. Były tańce, śpiewy, gimnastyka, gra na instrumentach, recytacje, beat box, szkic, a nawet zjawiskowe puszczanie baniek.

Wszyscy uczniowie, którzy tego dnia wystąpili na scenie, zostali nagrodzeni dyplomami oraz słodkimi upominkami, a ci najbardziej utalentowani otrzymali pamiątkowe statuetki.

Dziękujemy wszystkim, którzy odważyli się wystąpić, jak również Panu Dyrektorowi i Radzie Rodziców za finansowe wsparcie imprezy.