Archiwum artykułów

Konkurs „Szlachetne zdrowie”

Dnia 31 maja 2017 r odbył się konkurs klas 4 „Szlachetne zdrowie”. Jego celem było poszerzenie wiedzy z zakresu działań prozdrowotnych tj. właściwego odżywiania, spotykanych chorób oraz ich profilaktyki, szeroko pojętej higieny, jak też właściwego postępowania w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Kształtował także postawy sprzyjające bezpieczeństwu, uczył wrażliwości i potrzeby niesienia pomocy oraz sprzyjał integracji zespołów klasowych.

W drużynowych zmaganiach zwyciężyli uczniowie klasy 4a, którą reprezentowali Kinga Nałęcz-Szatkowska, Aleksander Skok i Wiktor Sławiński. II miejsce zajęli uczniowie klasy 4c – Agata Kuriata, Oliwia Wodyk, Marcel Wojciechowski, a III miejsce uczennice z klasy 4b – Hanna Kozłowska, Marika Staniszewska i Laura Witkowska. IV miejsce przypadło Mateuszowi Bogdanowi, Lenie Ejankowskiej i Agacie Karlikowskiej z klasy 4d.

Organizatorki konkursu B. Kalinowska i M. Kosowska gratulują wszystkim uczestnikom bardzo wysokiej wiedzy a Radzie Rodziców dziękują za przygotowanie nagród rzeczowych.