Archiwum artykułów

„¦wiatowy Dzień Pluszowego Misia”

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały szkoln± bibliotekę. „Przybyły” tu ze swoimi małymi wła¶cicielami, aby bawić się, ¶więtować i uczyć. Mi¶ jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów.

Na spotkaniach, które odbyły się w dniach od 22 do 25 listopada uczniowie klas II poznali historię ¶więta, opowiadali o swoich maskotkach, wspólnie recytowali wiersze o misiach i bawili się przy „misiowych” piosenkach. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, quizy, zgadywanki, ¶piewanie piosenek, degustację miodku i wspólne rysowanie portretu misia. Ten dzień wywołał u dzieci wiele u¶miechów i rado¶ci. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach uczniów na długi czas.

Dorota Adryańczyk

Joanna Gawrońska