Archiwum artykułów

Spotkania w świetlicy szkolnej

W marcu i kwietniu zaprosiliśmy do świetlicy gości.

W ramach tygodnia pod hasłem „Kim chcę zostać?” gościliśmy pana Roberta Gorgola, który opowiadał o zawodzie muzyka na podstawie własnej kariery muzycznej. Dzieci śpiewały przy akompaniamencie gitary oraz miały okazję zagrać na przyniesionych przez pana Roberta instrumentach, m in. na djembe, didgeridoo.

W związku z obchodzonym w kwietniu Międzynarodowym Dniem Ziemi zaprosiliśmy przedstawiciela MPGK – pana Sebastiana Grywińskiego. Nasz gość przeprowadził zajęcia o ekologii. Dzieci dowiedziały się rozmaitych ciekawostek, świetnie poradziły sobie z rozwiązaniem krzyżówki pod hasłem „ekologia” oraz otrzymały kolorowe ulotki na temat segregowania śmieci. Największą atrakcją okazało się sadzenie kwiatów w gazonach, przed budynkiem szkoły – każdy z obecnych miał szansę przyczynić się do upiększenia terenu „Trójki”.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za poświęcony nam czas i zaangażowanie!