Archiwum artykułów

Turniej „dwóch ogni” dziewcząt i chłopców klas IV-VI

w ramach programu BEZPIECZNA +

W naszej szkole zapewniamy uczniom bezpieczne warunki do nauki, wychowania i opieki. Promujemy zdrowy styl życia. Propagujemy korzyści płynące ze zdrowego trybu życia. Zachęcamy dzieci do wspólnej zabawy w ramach zmagań sportowych. W ramach aktywnego zagospodarowania czasu wolnego oraz podniesienia sprawności fizycznej przygotowaliśmy dla uczniów klas IV-VI turniej „dwóch ogni”. Organizacją zawodów na etapie klas 4-tych zajęła się p. M. Meresińska, klas 5-tych p. B. Żmuda, a klas 6- tych-p. R. Kosacki.

Gry rzutne cieszą się niesłabnącą popularnością, więc dzieci z chęcią uczestniczyły w turnieju. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Walka między zespołami odbywała się zgodnie z zasadami „fair- play”. Towarzyszyły temu ogromne emocje, zarówno ze strony grających jak i kibicujących. Drużyny zaprezentowały szeroki wachlarz umiejętności chwytnych i rzutnych. Atmosferę i przebieg spotkań najpełniej oddają migawki zdjęciowe. Było naprawdę wspaniale. Tak 3-mać!

B. Ż.