Archiwum artykułów

III miejsce dla siatkarzy z Trójki

14.03.2017r. nasza szkoła była organizatorem zawodów rejonowych w minisiatkówce chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży szkolnej.

W zawodach startowały zespoły z: SP1 Połczyn Zdrój, Szkoły Katolickiej Koszalin, SP7 Szczecinek, SP Łękno.

W meczu o III miejsce SP3 Darłowo pokonało SP1 Połczyn 2:0.

W meczu o I miejsce Szkoła Katolicka Koszalin pokonała SP7 Szczecinek 2:0.

Skład zespołu SP3 Darłowo: Jakub Bińkowski, Oliwier Soroko, Bruno Bukowski, Patryk Krzemiński, Oliwier Ignaczak, Igor Kaziszyn, Gracjan Meger, Eryk Kozak, Kacper Lichański, Hubert Jurczuk, Dominik Wójcik, Marcel Barancewicz. Opiekun Jerzy Roszak .

Podczas zawodów nasi siatkarze pokazali się w nowych strojach ufundowanych przez firmę 4 Pory Roku pana Wiesława Połczyńskiego oraz MICH – TRANS pana Michała Filipka. Sponsorom serdecznie dziękujemy.

Ponadto organizator dziękuje Zespołowi Szkół im. Stefana Żeromskiego w Darłowie za udostępnienie sali, panu M. Krzemińskiemu oraz pani M. Sidło za ufundowanie napojów.