Archiwum artykułów

Mistrzostwa Powiatu w minipiłce koszykowej dziewcząt

Na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 w Sławnie 19 grudnia odbyły się Mistrzostwa Powiatu w minipiłce koszykowej dziewcząt. Na parkiecie pojawiły się aktualne Mistrzynie Miast i Gmin: SP Niemica, SP3 Sławno, SP Postomino, SP Warszkowo oraz SP3 Darłowo.

Wraz z naszą drużyną w składzie: Agata Furmańska, Emilia Karska, Nikola Lach, Kasia Marek, Kasia Struś, Hania Suszek, Kasia Mazur, Zosia Jarkowska, Roksana Liwandowska, Oliwia Tomasik, Oliwia Olejnik, Weronika Bartkowiak (opiekun Beata Żmuda) do turnieju przystąpiło pięć drużyn. Turniej został rozpoczęty od losowania, nastąpił podział na dwie grupy. Po zaciętej walce do półfinału doszły SP3 Darłowo - SP1 Warszkowo i SP Postomino - SP3 Sławno.

Rozgrywki prowadzone w grupach systemem każdy z każdym umożliwiły zawodniczkom pełne zaprezentowanie swoich umiejętności koszykarskich. Dziewczęta walczyły zaciekle. Ostatecznie nasza drużyna przegrywając zaledwie jednym punktem zdobyła IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu.

B. Żmuda