Archiwum artykułów

Konkurs fotograficzny „Moje Przyrodnicze Zauroczenia” - przyrodnicy na podium

Koszaliński okręg Ligi Ochrony Przyrody podsumował konkurs fotograficzny „Moje Przyrodnicze Zauroczenia” w ramach programu „Społecznik”. Przedszkolaki i uczniowie mieli za zadanie wykonać zdjęcia pełne uroków i tajemnic otaczającej nas natury oraz uzasadnić swój wybór.

Serdecznie gratulujemy uczniom naszej szkoły, których prace zostały docenione wśród 339 zdjęć konkursowych. W kategorii klas I-III pierwsze miejsce zajął Wojciech Nowak z klasy Id, a w kategorii kl. IV-VII trzecie miejsce zajął Tomasz Janiszewski z klasy Vc. Praca Wojtka znajdzie się na kartach „Kalendarza Młodego Przyrodnika” na 2018 r.

Mamy nadzieję, że sukces naszych uczniów będzie impulsem dla pozostałych do rozwijania swoich pasji fotograficznych i przyrodniczych.

Opiekun Szkolnego Koła LOP

Monika Kosowska