Archiwum artykułów

VII Turniej mini siatkówki chłopców o Puchar Dyrektora SP3

W sobotę 18.11.2017 r. w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Darłowie odbył się VIII Turniej minisiatkówki chłopców w kategorii czwórek o Puchar Dyrektora SP3.

W turnieju brało udział 8 zespołów: Szkoła Katolicka Koszalin I i II, KaEmka Starogard Gdański, Gryf Szczecinek, Volley Wałcz, AMPS Kołobrzeg, SP3 I  i II.

Bardzo dobrze spisali się siatkarze SP3 Darłowo którzy zajęli II miejsce ulegając szkole sportowej KaEmka Starogard Gdański, III miejsce zajęła Szkoła Katolicka Koszalin, IV miejsce Gryf Szczecinek, V miejsce Volley Wałcz, VI miejsce SP3 Darłowo II, VII miejsce SP Katolicka II, VIII miejsce AMPS Kołobrzeg.

Skład zespołu SP3 I: Jakub Bińkowski, Oliwier Ignaczak, Eryk Kozak, Bruno Bukowski. Zespół SP3 II: Rafał Wawrzyniak, Igor Kaziszyn, Dominik Wójcik, Marcel Barancewicz, Szymon Cybulski. Opiekunami zespołów byli Jerzy Roszak, Remigiusz Wiernicki, Monika Meresińska.

Dziękujemy za pomoc w organizacji turnieju: Klubowi Delfin Darłowo, właścicielom sklepu ABC, cukierni Państwa Makarskich, właścicielom Parku Wodnego Jan w Darłówku

Jerzy Roszak