Archiwum artykułów

Bezpieczne ferie

Myśląc o bezpiecznych feriach, Trójka podjęła szereg działań, aby przygotować podopiecznych do aktywnego i przyjemnego wypoczynku. W tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie ferii zimowych (24.01) klasa 4e przygotowała krótki apel pod hasłem: „Bezpieczne ferie - Włącz myślenie”. Podczas spotkania, uczniowie, przypomnieli kolegom zasady, jakie obowiązują w czasie spędzania wolnego czasu w domu i na świeżym powietrzu. Na apelu dla najmłodszych (25.01) uczniowie z klas 1c, 3a i 3b podzielili się dobrymi radami na temat bezpiecznych ferii i wesołych zabaw z kolegami. W spotkaniach z uczniami klas starszych (23.01) uczestniczyli funkcjonariusze Policji oraz przedstawiciele Ratownictwa Wodnego. Goście omówili temat istniejących zagrożeń, z jakimi mogą spotkać się dzieci w czasie ferii, przypomnieli także o zasadach bezpieczeństwa i sposobach udzielania pierwszej pomocy.