Archiwum artykułów

„Co wiemy o Świętach Bożego Narodzenia? Tradycje i zwyczaje”

11 grudnia 2018r. uczniowie klas trzecich wzięli udział w konkursie bożonarodzeniowym. Trzy czteroosobowe drużyny robiły łańcuch na czas, ubierały choinkę według instrukcji, a także układały życzenia z rozsypanki wyrazowej. Najtrudniejszym zadaniem okazało się pakowanie prezentu. Uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością kolęd oraz dużą wiedzą na temat tradycji i zwyczajów Świąt Bożego Narodzenia. Jury, po podliczeniu wszystkich punktów przyznało nagrody:

I miejsce: Hanna Macul, Gabriela Piestrak, Nataniel Sommerfeld, Maja Jędrzejczak.

II miejsce: Piotr Kraska, Cezary Brzoskowski, Kacper Macul, Wiktoria Rokita.

III miejsce: Zuzanna Ziółkowska, Michalina Bronisz, Julia Szulczyk, Wojciech Urban.

Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez firmę MPGK.

M. Podlasiewska