Archiwum artykułów

Dobre rady na odpady

22 listopada 2018 uczniowie klasy 2c, już drugi rok realizujący program autorski Nasza Ekolandia, zaprosili uczniów klas 2a, 2b, 2d i 1c na przedstawienie o tematyce ekologicznej „Dobre rady na odpady”. W inscenizacji „młodzi ekolodzy” zwrócili uwagę na segregację śmieci, przypomnieli jej zasady z zastosowaniem worków do segregacji używanych w Darłowie i innych poglądowych rekwizytów, przygotowanych przez rodziców drugoklasistów. Mowa była również o roli recyklingu i o tym, że warto myśleć o naszej planecie Ziemi, aby jak najdłużej służyła nam piękna, czysta i niebiesko–zielona. W najbliższy wtorek przedstawienie obejrzą klasy trzecie i pozostałe klasy pierwsze. Już dziś serdecznie zapraszamy.

Klasa 2c wraz z wychowawczynią

Dorota Krajczyńska-Gruba