Archiwum artykułów

Awans „Trójki” do finału wojewódzkiego Kinder + Sport

W niedzielę 14.04.2019 zespół z SP 3 Darłowo uczestniczył w turnieju mini siatkówki Kinder + Sport „czwórki” chłopców w półfinale wojewódzkim w Koszalinie. W turnieju uczestniczyło 12 drużyn podzielonych na dwie grupy. Zawodnicy z SP 3 Darłowo trafili do grupy A z SSP Nr 1 Bronek Koszalin 2, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie, UKS Volley Wałcz, SP 18 Volley Academy Szczecin oraz z kolejnym klubem reprezentującym Darłowo „Delfinem”. W drugiej grupie nasze miasto reprezentował zespół M&W Stocznia Darłowo. Turniej stał na bardzo wyrównanym poziomie siatkarskim. Każde spotkanie przyniosło wiele emocji zarówno dla zawodników jak i trenerów. SP 3 Darłowo w swojej grupie wygrało wszystkie spotkania i pewnie awansowało do Finału Wojewódzkiego Kinder + Sport, który odbędzie się 19.05.2019 w Kołobrzegu. Zespół siatkarski z SP 3 Darłowo czeka pracowity miesiąc, gdyż również w maju 22.05.2019 zagrają Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci, który odbędzie się w Darłowie.

R. Wiernicki