Archiwum artykułów

Impreza integracyjna warcabistów

Dnia 11 czerwca w Jeżyczkach odbyła się impreza integracyjna - zakończenie Ligi Warcabowej edycja 2018/2019. Udział wzięli warcabi¶ci z całej Gminy Darłowo, Gminy Malechowo (Ostrowiec), młodzież z SOSW dla DiMN w Sławnie oraz Miasta Darłowo - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3.

Korzystaj±c ze słonecznego dnia wybrali¶my się na boisko w Jeżyczkach, gdzie wszyscy warcabi¶ci integrowali się przy wspólnym ognisku, przepysznej kiełbasce, lodach oraz zimnych napojach. Następnie udali¶my się wszyscy na ¶wietlicę, gdzie czekały na nas nagrody wywalczone w Lidze Warcabowej.

Niezmiernie miło nam poinformować, że najlepszym zawodnikiem w kategorii juniorzy do lat 16 okazał się uczeń naszej Szkoły Dorian Borkowski z klasy 8c, a najlepszym warcabist± w kategorii juniorzy do lat 8 jest Jakub Wójcik z klasy 1c, którzy otrzymali za cały rok intensywnej pracy puchary i nagrody rzeczowe. Ponadto, dziewięć osób nie opu¶ciło ani jednego dnia rozgrywek i otrzymało złote medale za wzorow± frekwencję: Bartłomiej Lebiecki, Marceli Lubowiecki, Bartosz Paszkowski, Mateusz Rudnikwski, Jakub Wójcik, Dorian Borkowski, Cyprian Lis, Hanna Kasprzykowska, Kacper Kasprzykowski.

Gratulujemy wielkich sukcesów warcabistom z SP3 w roku szkolnym 2018/2019 i zapraszamy chętnych uczniów do kolejnej edycji Ligi Warcabowej.

Marta Sołtan