Strona Główna

Archiwum artykułów

XVII Mistrzostwa Powiatu Sławieńskiego w warcabach stupolowych

Dnia 25 kwietnia 2019 roku odbyły się XVII Mistrzostwa Powiatu Sławieńskiego w warcabach stupolowych. W tym dniu przy deskach warcabowych spotkało się 85 zawodników, podzielonych na kategorie wiekowe: juniorki do lat 8, juniorzy do lat 8, juniorki do lat 10, juniorzy do lat 10, juniorki do lat 13, juniorzy do lat 13, juniorki do lat 16, juniorzy do lat 16, open kobiety – powyżej 16 lat oraz open mężczyźni – powyżej 16 lat.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń naszej szkoły Jakub Wójcik zajął I miejsce w kategorii Juniorzy do lat 8 uzyskując tytuł Mistrza Powiatu Sławieńskiego w warcabach stupolowych.

Uczennica klasy I a Hanna Kasprzykowska uplasowała się na miejscu III w kategorii Juniorki do lat 8 i otrzymała medal II v-ce Mistrza Powiatu Sławieńskiego w warcabach stupolowych.

Uczeń Cyprian Lis został II v-ce Mistrzem Powiatu Sławieńskiego w kategorii Juniorzy do lat 10.

Kolejny tytuł II v-ce Mistrza w warcabach stupolowych w kategorii Juniorzy do lat 16 przypadł Dorianowi Borkowskiemu.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych warcabistów, którzy pokazali wielkiego ducha walki oraz ogromne zaangażowanie. Wszyscy uczestnicy XVII Mistrzostw w warcabach stupolowych otrzymali pamiątkowe dyplomy, natomiast dla naszych zwycięzców czekały puchary i medale.