Archiwum artykułów

Pierwszy raz dziewcząt na piłce nożnej

9 października 2018 na trawiastych boiskach szkoły w Malechowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt. Dziewczęta zostały podzielone na trzy grupy. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym. Naszą szkołę reprezentowały: Weronika Bartkowiak, Roksana Liwandowska, Oliwia Tomasik, Katarzyna Mazur, Wiktoria Ilczuk, Kinga Kaczor, Matylda Bukowska, Pola Lewandowska, Angelika Szypulska, Kinga Witkowska. Między gimnazjami i zespołami szkół rywalizację - pierwszy raz - podjęła nasza szkoła. Walka była zacięta. Dziewczęta niesione dopingiem swoich rezerwowych i zgromadzonych, kibicujących chłopców grały bardzo dobrze. Gratulujemy zawodniczkom zwycięskiej drużyny. Brawa należą się naszym zawodniczkom za dzielną walkę do końca. Za rok na pewno spróbujemy jeszcze raz.

Beata Żmuda