Archiwum artykułów

Plastyczny talent Liliany

20 marca 2019r. w Zespole Szkół Plastycznych w Koszalinie miała miejsce uroczystość wręczenia nagród oraz wystawa pokonkursowa II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego” Ołówkiem i pędzlem” Abrakadabra dla uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i gimnazjalnych. W pierwszej części konkursu należało wykonać i przesłać pracę plastyczną na temat „Abrakadabra. Magia i moc”. W drugim etapie uczestnicy musieli zmierzyć się w trzech konkurencjach: rysunek, malarstwo i rzeźba. Do plastycznych zmagań przystąpiło 60 uczniów, wśród których znalazły się uczennice naszej szkoły: Karina Tiupin-Szulc, Liliana Maleszak oraz Daria Uchman. W wyniku obrad jury do grona laureatów została wybrana Liliana Maleszak otrzymując wyróżnienie oraz zwolnienie z egzaminu praktycznego do koszalińskiego Plastyka. Gratulujemy !!

J. Tomczyk