Archiwum artykułów

Występ SP3 Darłowo w turnieju w Kołobrzegu Kinder+Sport

17.03.2019 reprezentacja SP 3 Darłowo udała się do Kołobrzegu na eliminacje "czwórek" siatkarskich w turnieju Kinder +Sport. Nasz zespół w pierwszym meczu spotkał się z UKS Volley Wałcz 1, po wyrównanym początku meczu i walce "punkt za punkt" do połowy spotkania, chłopcy z "trójki" rozgrzali się i wygrali spotkanie 25:16. Kolejnymi przeciwnikami były zespoły z Koszalina, Kołobrzegu i przyjaciele z Darłowa "Delfin" wszystkie mecze drużyna z SP 3 wygrała i pewnie wywalczyła awans do półfinału Kinder +Sport, który odbędzie się 14.04.2019 w Koszalinie. Warto dodać, iż w turnieju tym wystąpiły aż 3 drużyny z Królewskiego Miasta Darłowo i godnie reprezentowały swoje miasto. Awans oprócz SP 3 Darłowo uzyskały również zespoły M&W Stocznia Darłowo oraz Delfin Darłowo. GRATULACJE!

Miłym akcentem kończącym turniej było wręczenie powołań na konsultację regionalną Kadry Polski U 12, jednym z pięciu zawodników, który otrzymał powołanie został uczeń SP 3 Darłowo zawodnik M&W Stocznia Darłowo Bruno Bukowski!!!

Remigiusz Wiernicki