Menu Menu SP3 Darłowo

„Uczniowskie życzenia”

13 października 2006 r. był w Szkole Podstawowej nr 3 w Darłowie dniem szczególnym. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klasy II b z wychowawczynią Ewą Filipek oraz uczniowie klasy II e z wychowawczynią Grażyną Kopeć zaprezentowali podczas uroczystego apelu montaż słowno- muzyczny, na który złożyły się pełne radości i optymizmu wiersze, piosenki i scenki rodzajowe z życia szkoły. Uczniowie i nauczyciele obecni na apelu gromkimi brawami podziękowali występującym młodszym kolegom.

Nauczyciele i pracownicy szkoły odebrali liczne życzenia od uśmiechniętych i szczególnie miłych w tym dniu wychowanków. Wręczony przez uczniów na koniec uroczystości kosz owoców był wyrazem podziękowania za trud nauczania i wychowania.

Nasi mali artyści zaprezentowali się również na corocznym spotkaniu byłych pracowników naszej szkoły, które miało miejsce 19 października 2006 r. w stołówce szkolnej.