Menu Menu SP3 Darłowo

Good Afternoon! Guten Tag!

„Good Afternoon! Guten Tag! Chyba nikt z nas nie wątpi, że znajomość języków obcych w obecnych czasach jest konieczna” – tymi słowami uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 rozpoczęli w środę krótki występ artystyczny poświęcony nauce języków obcych.

Tym razem nasi mali artyści wystąpili przed rodzicami, którzy mogli podziwiać swoje pociechy w scenkach, piosenkach i przedstawieniach  przygotowanych na lekcjach i kołach języków obcych.

Program artystyczny przygotowały klasy  II e, III e, V b, VI b oraz VI e pod opieką nauczycieli D. Jastrzębskiej, M. Michnik-Dydyny, O. Ślesik i A. Przekopowicz.

I tak rodzice mieli okazję zobaczyć m.in. „Czerwonego Kapturka” w wersji niemieckiej oraz  przedstawienie w języku angielskim ”Dom, w którym straszy”.

Młodzi aktorzy stanęli na wysokości zadania, wkładając w swoją grę wiele serca i wysiłku. Trud ten został doceniony przez publiczność, która nagrodziła uczniów gromkimi brawami.

Myślę, że zarówno aktorzy jak i ich publiczność bawili się dobrze.

Maryla Michnik-Dydyna