Menu Menu SP3 Darłowo

Mister

Lutowe Walentynki poszły już w zapomnienie, ale marzec proponuje swoje dni do świętowania.

8 marca promienieją kobiety i dziewczęta obdarowane kwiatkiem, życzeniami, uśmiechem, komplementem przez znajomych mężczyzn i chłopaków. 10 marca kobiety mogą zrewanżować się czymś miłym przeznaczonym dla panów.

8 marca w Szkole Podstawowej nr 3 w Darłowie świętowały obie płcie jednocześnie. Nauczycielki i uczennice otrzymały życzenia i drobne upominki, a spośród chłopców wybrano Mistera.

Wybory przygotowały nauczycielki opiekujące się szkolnym samorządem uczniowskim. Wybory Mistera przebiegały w dwóch turach: dla klas I-III i IV-VI.

Każda klasa wytypowała swojego super chłopaka. Natomiast oni musieli oprócz wdzięku osobistego wykazać się inteligencją, sprytem i zręcznością w różnych konkurencjach.

Jury złożone z dwóch nauczycielek i uczennicy przyznało tytuł Mistera Sebastianowi Chmielarzowi z III b, a wicemistera Hubertowi Tepurskiemu z II a w kategorii klas młodszych oraz tytuł Mistera Bartoszowi Szymańskiemu z V d, a wicemistera Pawłowi Jarkowskiemu z VI a w kategorii klas starszych.

Koledzy i koleżanki z klasy z ogromnym przejęciem dopingowali swoich „wybrańców”. Publiczność i kandydaci na Mistera świetnie się bawili. Dzień upłynął w miłej i wesołej atmosferze.

Jury: M. Wawulska, M. Wandas, M. Jarzębska (uczennica kl.VI b)

Konkurencje:

Prezentacja

Bieg z woreczkiem na głowie

Zagadki

Rozwiązywanie supłów

Odtwarzanie konturów

Picie soku na czas

Klasy IV-VI

Jury: H. Mikulska, A. Rudzka, J. Kałużna (przew. Małego Samorządu)

Konkurencje:

Prezentacja