Karnawałowe szaleństwo w darłowskiej „Trójce”

W pierwszym tygodniu po feriach zimowych w Szkole Podstawowej nr 3 w Darłowie odbyły się coroczne zabawy karnawałowe.

5 lutego Samorząd Uczniowski wraz ze swoimi opiekunami zorganizował dyskotekę dla uczniów klas IV-VI. Sala przystrojona kolorowymi balonami oraz rytmy najbardziej popularnych przebojów sprzyjały świetnej zabawie.

Natomiast w sobotę 7 lutego bawiły się młodsze dzieci. Czekała na nich bajkowo udekorowana sala oraz znane wszystkim dzieciom muzyczne hity: „Pszczółka Maja”, „Kaczuchy” itp.

Przy organizacji tego dnia SU i wychowawcy mogli liczyć na pomoc wolontariuszek ze Szkolnego Klubu Wolontariusza działającego przy naszej szkole.  Patrycja Rusak, Tamara Romaniuk, Jessica Białowąs i Martyna Szlęk, pod opieką koordynatorów, pań: Doroty Adryańczyk i Małgorzaty Marek, postarały się uatrakcyjnić karnawałowe spotkanie. Uczennice przebrane w zabawne stroje zwierząt witały i zachęcały wszystkich do tańca.

A księżniczki, piraci, klauni czy super bohaterowie chętnie dawali się porwać muzyce i wspaniałej zabawie.

Małgorzata Marek

Agnieszka Nowak-Pawlicka