Ogólnopolski konkurs plastyczny ,,Klasa ze snów 2008”

W październiku i listopadzie odbyły się w szkole eliminacje do ogólnopolskiego konkursu plastycznego ,, Klasa ze snów”.

W konkursie brali udział chętni uczniowie z klas I-VI i wykonywali swoje prace zgodnie z regulaminem, z którym zapoznali ich wychowawcy klas. Ze szczegółowym regulaminem konkursu można było zapoznać się na stronie internetowej organizatora ogólnopolskiego www.klasazesnow.pl.

26 listopada 2008r. zebrała się komisja w składzie: p. Ewa Filipek, p. Justyna Tomczyk i p. Joanna Iwanowska w celu wyboru najciekawszych prac oraz pracy, która będzie reprezentowała naszą szkołę na szczeblu ogólnopolskim.

Wyróżniono prace plastyczne następujących uczniów:

Karoliny Sikory z kl. IIIc,

Kingi Szafraniec i Agaty Majkut z kl. IIc,

Julii Miranowicz i Marty Sobieraj z kl. IIIe,

Emilii Karolewskiej i Moniki Rettmańskiej z kl. IIIa,

Dominika Gajos i Magdaleny Polakowskiej z kl. IIe,

Diany Krzesiwczyk i Magdaleny Michalak z kl. IVb,

Oliwii Stukan i Wanessy Kuśnierskiej z kl. Ia,

Kacpra Ornal z kl. IId.

Dyplomy i upominki wręczono uczniom na uroczystym apelu, który odbył się 06.12.2008r. Praca plastyczna Diany Krzesiwczyk została uznana za najciekawszą i będzie reprezentowała szkołę na szczeblu ogólnopolskim konkursu plastycznego ,,Klasa ze snów”.

Dalsze losy konkursu można śledzić na stronie internetowej organizatora www.klasazesnow.pl.

Organizator szkolny

mgr Ewa Filipek