OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY POD HASŁEM „KLĘSKA - POWÓDŹ CZY HURAGAN

– STRAŻ POŻARNA CI POMAGA”

W lutym odbyły się na poziomie klas I – III szkolne eliminacje do konkursu plastycznego „Klęska – powódź czy huragan – straż pożarna ci pomaga ”.

Organizatorem konkursu jest Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej przy współpracy z Wydziałami Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich.

Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci działalnością służb ratowniczych uczestniczących w usuwaniu skutków klęsk żywiołowych, jak powodzie, huragany, trzęsienia ziemi, pożary itp.

Uczniowie mogli swoje prace składać do 20 lutego do p. E. Filipek.

Następnie komisja w składzie: p. J. Tomczyk, p. J. Iwanowska i p. E. Filipek wybrała najciekawsze prace, które zostały zakwalifikowane do konkursu na etapie miejskim i przekazała je do Urzędu Miasta.

Wybrano prace następujących uczniów: Tomasz Tornow, Natalia Kulińska, Mateusz Górniak, Patrycja Nowakowska, Nikola Olchowik, Magdalena Walczak, Damian Banach, Michał Ciach, Kacper Płachta, Jakub Redliński, Kacper Redliński, Maciej Jędrzejewski, Adrian Gościniak, Stukan Oliwia, Kacper Ornal.

Informacje o dalszych etapach konkursu zostaną bezpośrednio przekazane wychowawcom. Aktualne informacje na temat konkursu można uzyskać na stronie internetowej www.straz.gov.pl

Organizator konkursu na etapie szkolnym

mgr Ewa Filipek