Pierwszy miesiąc zbiórki makulatury - podsumowany!

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Darłowie ponownie przystąpili do organizowanego przez Urząd Miasta i Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Darłowie konkursu „Mistrzowie zbiórki makulatury 2008”.

Dzieciom do wzięcia udziału w akcji udało zaangażować się wszystkich członków rodziny. Dorośli codziennie pomagają im przynosić do szkoły powiązane paczki starych gazet i czasopism.

Przy takim zaangażowaniu nie trudno o sukces. Po pierwszym miesiącu akcji  z „Trójki” do darłowskiego MPGK wyjechało 1522 kilogramów makulatury. Zostali także wyróżnieni  październikowi mistrzowie akcji:

I miejsce – Mateusz Górniak I B – 80 kg

II miejsce – Oliwia Michalak I E – 50 kg

II miejsce – Magda Michalak IV B – 50 kg

Wśród pozostałych uczniów na pochwałę zasłużyli:

D. Anuszkiewicz IIIb, E. Niezawitowski IIIb, H. Pawlicka Id, M. Pawlicki Id, Sz. Perka Ic, K. Grabowska Id, K. Kacprzyk IIc, P. Szymczak Ia, J. Skrzypczyński Id, K. Bacewicz VId, A. Walczuk VIc.

Wszystkim zaangażowanym w zbiórkę makulatury, a tym samym w ochronę środowiska, serdecznie dziękujemy. A zwycięzcom październikowego etapu gratulujemy!

Agnieszka Nowak-Pawlicka