Wybory najsympatyczniejszego ucznia

ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Darłowie

W marcu (06.03) w Szkole Podstawowej nr 3 w Darłowie odbyły się wybory Najsympatyczniejszego Ucznia. W zmaganiach wzięło udział trzydziestu chłopców, walcząc o ten zaszczytny tytuł w kategorii uczniów klas I-II, III-IV i V-VI.

Samorząd Uczniowski, organizator tej imprezy, przygotował dla uczestników różnorodne konkurencje. Musieli udowodnić, że są prawdziwymi dżentelmenami i potrafią zachować się w każdej sytuacji, odpowiadali także na zagadki, rzucali do celu i układali puzzle.

Walka była niezwykle wyrównana, ale po podliczeniu punktów jury przyznało tytuły Najsympatyczniejszych: Tomaszowi Tornow z klasy Ib, Piotrowi Dudzińskiemu z klasy IVc i Dariuszowi Toszkowi z klasy VId.

Impreza okazała się naprawdę udana. Najsympatyczniejsi otrzymali wspaniałe nagrody ufundowane przez Samorząd Uczniowski, a widownia mogła dopingować swoich kandydatów oraz podziwiać występ taneczny przygotowany przez klasę II c pod opieką pani Wioletty Mordacz.

Agnieszka Nowak-Pawlicka