Sportowe podsumowanie półrocza roku szkolnego 2008/2009

w Szkole Podstawowej nr 3 w Darłowie

Za nami pół roku sukcesów sportowców z darłowskiej Trójki.

We wrześniu, z okazji Dnia Sportu Szkolnego  I miejsce w biegach przełajowych zajął Bartek Maciąg z klasy 6c, a IIIDaniel Lichocki z klasy 6b. W tej samej konkurencji,  w kategorii klas czwartych, na II miejscu uplasował się Damian Rybarczyk z klasy 4.

Sukces powtórzyli Bartek Maciąg i Daniel Lichocki, zajmując odpowiednio I i II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych i tym samym kwalifikując się do finałów wojewódzkich.

W Mistrzostwach Powiatu zarówno sztafeta dziewcząt, jak i chłopców zajęła II miejsce.

Sukcesy siatkarzy

Na szczególne uznanie zasługują sukcesy siatkarzy.

Zajęli I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora SP 3, pokonując drużyny z Będzina i Koszalina.

W Mistrzostwach Darłowa siatkarki i siatkarze z Trójki okazali się niepokonani i zdobyli I miejsca.

Ostatni sukces siatkarzy to I miejsce w Turnieju Minipiłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły Katolickiej im. Jana Pawła II w Koszalinie.

Zawodnik TrójkiKamil Kriese z klasy 6a -  został uznany Najlepszym Zawodnikiem Turnieju.

A oto zwycięski skład: Kamil Kriese, Remigiusz Skok, Bartek Maciąg, Rafał Jackowiak, Mateusz Brzezicki, Wojtek Łuczków, Przemysław Wołyniec, Daniel Lichocki, Mateusz Fatla, Szymon Paćkowski.

Wszystkim zawodnikom oraz ich opiekunom: p. Monice Meresińskiej, p. Beacie Żmudzie i p. Jerzemu Roszakowi gratulujemy i życzymy sukcesów w następnym półroczu.