Uczniowie „Trójki” oszczędzają w SKO

23 marca 2010 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Darłowie odbył się Turniej SKO dla klas drugich i trzecich pod hasłem „Oszczędzając w SKO spełniamy swoje marzenia”. Uczniowie rywalizowali w sześciu konkurencjach: wiedzy bankowej, turnieju sprawnościowym i konkursie plastycznym. Gościem honorowym, a zarazem członkiem komisji oceniającej była przedstawicielka Bałtyckiego Banku Spółdzielczego w Darłowie, pani Dorota Jakubowska. Bałtycki Bank Spółdzielczy był też sponsorem nagród dla dzieci. Uczestnicy turnieju doskonale bawili się sprawdzając swoją wiedzę i umiejętności w różnych konkurencjach, a poziom wykonywanych zadań  we wszystkich klasach był bardzo wyrównany.

Klasyfikacja

klas drugich:

I miejsce    - klasa IId,

II miejsce   - klasa IIc

III miejsce  - klasa IIb

i klas trzecich:

I miejsce    - klasa IIId,

II miejsce   - klasa IIIc

III miejsce  - klasa IIIb i IIIe

Turniej SKO odbył się na półmetku szkolnej akcji, w której uczniowie klas drugich i trzecich gromadzą swoje oszczędności na książeczkach SKO. Do zakończenia akcji pozostało niewiele czasu, a radość z finału będzie tym większa, gdy  zgromadzone na książeczce SKO pieniądze pozwolą spełnić  marzenia.

Halina Bajor -  opiekun SKO