Szkolne Andrzejki

SPEŁNIONA ZOSTAJE NADZIEJA

BODAJ SIĘ TO SPRAWDZIŁO

CO SIĘ ONGIŚ WYŚNIŁO”

Andrzejkowy wieczór jest wyjątkowo magiczny, gdyż zgodnie z tradycją św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy tym, którzy pragną poznać co ich czeka w uczuciach, zdrowiu i pracy.

26. 11. 09r. na andrzejkowej dyskotece bawiły się klasy IV- VI. Tutaj dużym powodzeniem cieszył się „Salon wróżb”, gdzie szkolne wróżki przepowiadały przyszłość, szczególnie tę, dotyczącą sfery uczuć, a także nauki, pracy itp. Niektóre osoby wychodziły nieco zdziwione po usłyszeniu wróżb na swój temat. Ale przecież to tylko zabawa i nie należy brać wszystkiego dosłownie.

Obie imprezy były bardzo udane i wszyscy fajnie się bawili. Oby częściej organizowano podobne na terenie szkoły.

Klaudia Mateja i Miriam Mazurek

uczennice klasy VI c