Dzień Babci i Dziadka

25 stycznia 2010 roku uczniowie klasy IIc uczcili święto swoich Babć i Dziadków przedstawieniem złożonym z okolicznościowych wierszy i piosenek.

Tematyka była zabawna i pełna humoru, więc publiczność reagowała śmiechem i gromkimi brawami. Każda wnuczka i każdy wnuczek starali się zaprezentować jak najlepiej. Występ odbył się w szkolnej świetlicy, a frekwencja była bardzo wysoka. Wielka miłość i przywiązanie wnucząt oraz Babć i Dziadków spowodowała, że atmosfera tego Święta była serdeczna, radosna i niezwykle ciepła. Towarzyszyło mu pozytywne wzruszenie. Dzieci wręczyły samodzielnie przygotowane prezenty, a rodzice pomogli w przygotowaniu słodkiego poczęstunku, kawy i herbaty.

Ten sam występ uczniowie zaprezentowali 28 stycznia dla przyjaciół szkolnego wolontariatu w bibliotece szkolnej. Współpraca młodzieży i osób starszego pokolenia darłowiaków jest stawiana na wysokim miejscu w Szkole Podstawowej nr 3.

Dorota Krajczyńska - Gruba