Trójka jakiej nie znacie

12.05. 2010 r., w środowe popołudnie, uczniowie darłowskiej trójki zaprezentowali rodzicom swoje umiejętności językowe w programie artystycznym – „Szkoła, jakiej nie znacie”.

Do występu uczniowie przygotowywali się pod czujnym okiem nauczyli języka angielskiego: Doroty Jastrzębskiej, Anny Kosiorek i Anity Rynkowskiej oraz nauczycieli języka niemieckiego: Roksany Jarząb i Joanny Suszek.

Program artystyczny przygotowały klasy Ic, IIIa, IIIe, IVa, IVc, Ve, Vc, VIa, VIc, VIe.

I tak rodzice mieli okazję zobaczyć m.in. „Czerwonego Kapturka” w wersji niemieckiej oraz lekcję w-f odbywającą się w języku angielskim, czy też posłuchać piosenki w wykonaniu najmłodszych uczniów szkoły.

Młodzi aktorzy stanęli na wysokości zadania, wkładając w swoją grę wiele serca i wysiłku. Trud ten został doceniony przez publiczność, która nagrodziła uczniów gromkimi brawami.

Kamery video oraz błyskające flesze aparatów fotograficznych sprawiły, że występujący uczniowie czuli się jak prawdziwi profesjonaliści.

Dorota Jastrzębska