Karnawałowe szaleństwo

21 stycznia w Szkole Podstawowej nr 3 w Darłowie odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów z klas I – III i IV – VI. Organizatorem imprezy był Mały i Duży Samorząd Uczniowski pod opieką pań: Beaty Piwko, Ewy Filipek, Jolanty Czarnuch i Anny Rudzkiej. Do współpracy dołączyły się również panie: Beata Wojtkowska, Joanna  Iwanowska i Grażyna Kopeć.

W pięknie udekorowanej sali najpierw bawili się młodsi uczniowie, którzy jak co roku zachwycili pięknymi i kolorowymi strojami. Przy rytmach najbardziej popularnych przebojów dzieci bawiły się razem z wychowawcami, rodzicami i wolontariuszami ze Szkolnego Klubu Wolontariusza działającego przy naszej szkole, pod opieką koordynatorów, pań: Doroty Adryańczyk i Małgorzaty Marek. Uczniowie przebrani w śmieszne stroje zachęcali wszystkich do tańca. Zabawa była wzbogacona poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Następnie bawili się uczniowie klas IV – VI, wśród których królowały stroje dyskotekowe i muzyka młodzieżowa.  Zabawa w tym dniu była przednia, a dobre humory i radosne buzie dzieci świadczyły o świetnie zorganizowanej imprezie.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Ewa Filipek