W Muminków się przenieście świat

Nieważne ile macie lat, bo przy nich miło zleci czas, zapomni troski każdy z was.

Aktorzy z Europejskiego Teatru Myśli i Słowa im. Witolda Gombrowicza, którzy gościli w kinie „Bajka” w Darłowie, zabrali uczniów z klas I – III darłowskiej „Trójki” w fascynujący świat Muminków.

Losy i przygody barwnych postaci z Doliny Muminków, dzieci śledziły z zapartym tchem. Aktywnie też uczestniczyły w spektaklu śpiewając wesołe piosenki i próbując swych sił w kierowaniu lalkami antropomorficznymi.

Przedstawienie oglądaliśmy się z dużym zainteresowaniem - jest ciekawe nawet dla osób, które znają już jego treść. To głównie zasługa wspaniałej gry aktorów - zasłużyli sobie na ogromne brawa, jakie otrzymali na zakończenie spektaklu.

Justyna Tomczyk